Jihlavský právovárečný pivovar

Masarykovo náměstí 66/67
586 01 Jihlava


Jaroslav Dorážka 

info@radnicni-jihlava.cz
www.radnicni-jihlava.cz

Jihlavský právovárečný pivovar

 

Koncem roku 2010 byla zahájena rekonstrukce bývalé diskotéky v centru Jihlavy, do podzemního prostoru byla dodána pivovarská technika, už v únoru se vařilo první pivo a začátkem května 2011 došlo ke slavnostnímu otevření Radničního pivovaru Jihlava. Od toho času vaříme pivo čerstvé, nefiltrované a nepasterizované, dle tradic našich předků.

 

Mezi pivy máme své stálice, ale rozhodně se nebojíme experimentovat, takže milovníci pivních speciálů si u nás přijdou na své. Zlatavý mok putuje na výčep přímo z ležáckých tanků a před Vámi už stojí zatraceně dobré pivo z jihlavského podzemí, které si popíjíte na dosah varny nebo spilky. Zkrátka přijďte k nám ochutnávat, degustovat a užívat si pivní kulturu se vším, co k tomu patří. 

Aktuálně z minipivovaru

festival minipivovarů JIHLAVSKÉ PIVNÍ PÁBENÍ

3. ročník festivalu minipivovarů přinese tradičně skvělé pivo od sládků z malých, rukodělných pivovárků, samozřejmě večerní dobrou muziku a po celý den unikátní spojení s evropskými závody dřevorubců EUROJACK. Takže si zapište do diářů, pivních deníčků nebo klidně i za uši, že v sobotu 15. června 2013 vedou všechny cesty do JIHLAVY.