Českomoravský svaz minipivovarů

Aktuality

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA PRAŽSKÝ HRAD

Vážení pivovarníci a fanoušci zlatavého moku!   Na níže uvedeném odkaze si již nyní můžete zakoupit vstupenky na letošní ročník festivalu ...

FÁBULŮV RODINNÝ FESTIVAL

I.ročník Fábulova rodinného festivalu minipivovarů Kamenice nad Lipou       Dobrý den,   dovolujeme si Vás ...

CONDEC s.r.o.

Condec s.r.o. nabízí pivovarům pivní sklo s logem i bez loga,  speciální láhve, pivní reklamní předměty, vše v širokém sortimentu ...


Jihlavský právovárečný pivovar

Masarykovo náměstí 66/67
586 01 Jihlava


Jaroslav Dorážka 

info@radnicni-jihlava.cz
www.radnicni-jihlava.cz

Jihlavský právovárečný pivovar

 

Koncem roku 2010 byla zahájena rekonstrukce bývalé diskotéky v centru Jihlavy, do podzemního prostoru byla dodána pivovarská technika, už v únoru se vařilo první pivo a začátkem května 2011 došlo ke slavnostnímu otevření Radničního pivovaru Jihlava. Od toho času vaříme pivo čerstvé, nefiltrované a nepasterizované, dle tradic našich předků.

 

Mezi pivy máme své stálice, ale rozhodně se nebojíme experimentovat, takže milovníci pivních speciálů si u nás přijdou na své. Zlatavý mok putuje na výčep přímo z ležáckých tanků a před Vámi už stojí zatraceně dobré pivo z jihlavského podzemí, které si popíjíte na dosah varny nebo spilky. Zkrátka přijďte k nám ochutnávat, degustovat a užívat si pivní kulturu se vším, co k tomu patří. 


Aktuálně z minipivovaru

festival minipivovarů JIHLAVSKÉ PIVNÍ PÁBENÍ

3. ročník festivalu minipivovarů přinese tradičně skvělé pivo od sládků z malých, rukodělných pivovárků, samozřejmě večerní dobrou muziku a po celý den unikátní spojení s evropskými závody dřevorubců EUROJACK. Takže si zapište do diářů, pivních deníčků nebo klidně i za uši, že v sobotu 15. června 2013 vedou všechny cesty do JIHLAVY.
Mapa

GPS souřadnice: 49°23′46.515″N, 15°35′27.229″E