Minipivovar Na Čtyrce

Masarykovo náměstí 4

Pelhřimov 393 01

 

Martin Němec - sládek

777 167 408

pivovar@adelka.cz  

 

www.nactyrce.cz

Minipivovar Na Čtyrce

 

Když se rozhodovalo, co by mělo být v domě Na Čtyrce, vycházelo se z toho, co už tam bylo – to vždycky nejlépe funguje. V domě na pelhřimovském náměstí historicky sídlil mázhaus a pivovar, proto nebylo nic lepšího, než je na místo vrátit. Na mázhaus navázala restaurace a pivovar byl další na řadě. Vize projektu byla obnovit původní účel stavby a přitom nezmařit její historickou hodnotu. Stálo to několik let práce, ale myslíme, že se podařilo.

 

Pivovar Na Čtyrce sídlí v domě ze 16. století přímo na pelhřimovském náměstí. Náš rodinný pivovar vaří 6 pivních lahůdek: Pelhřimovskou světlou desítku s příjemnou svěží chutí, Novorychnovský polotmavý ležák 11° - středně hořký a aromatický, Novorychnovský světlý ležák 11° - s jemnými tóny tropického ovoce,  Svatojakubský světlý ležák 12° - plný, vyvážený, jemně hořký mok, Bavorské černé silné pivo 13° s hustou voňavou pěnou a při speciálních příležitostech také světlé silné pivo Beledinka 14° - prostě výjimečné pivo.

 

Pivo můžete ochutnat buď v naší restauraci Na Čtyrce, kde ho čepujeme přímo z tanku a nebo si ho můžete zakoupit lahvové či sudové.