Pivovar U Přeška

Pivovar Přeštice s.r.o.

Masarykovo nám. 311

Přeštice 334 01

 

Petr Kváš

 

739485923

 

info@pivovarprestice.cz 

FB a Instragram: Pivovar U Přeška

logo

 

Pivovar a restaurace ,,U Přeška“ působí v malebném městečku Přeštice, které leží uprostřed hlavního tahu Plzeň - Klatovy. Pivovar s restaurací najdete přímo na náměstí a v okolí můžete pohodlně zaparkovat. V roce 2017 prošel objekt kompletní rekonstrukcí a zároveň byla ve městě po dlouhých 112 letech obnovena výroba piva. Významné osobnosti a návštěvníci Přeštic se stali inspirací pro názvy našich vlastních piv.

 

Restaurace zaujme domáckou atmosférou, která se snoubí s příjemnými a rozsáhlými prostory. V zadní části se nachází také zahrádka se samostatným barem, která přes léto vybízí k příjemnému posezení. Naše prostory se skvěle hodí k pořádání různých oslav, pracovních večírků, svateb, ale i k dalším důležitým příležitostem. K dispozici je i samostatný salonek. V naší restauraci si pochutnáte jak na různých specialitách, tak na české i staročeské kuchyni.

 

Tradičně vaříme piva plzeňského typu, a to světlý ležák, těšit se ale můžete i na spodně a svrchně kvašená speciální silná piva. Naše piva:  KILIÁN 12°, MARLENE IPA 15°,  PŘEŠTICKÁ 11°, PŘEŠEK 10°, PŘEŠTICKÝ STRAKÁČ 13°, ZBOJNÍK 14°, KOLOBĚŽKA 8°,  SUMMER ALE, KLOKAN (ALE), popř. naše speciály: Svatováclavský 14°, Svatomartinský 11° (ALE), Vánoční speciál 14°, Velikonoční special a Svatý patrik.