Pivovar Tišnov

Ostrovec 233

Tišnov 666 01

 

Hana Burdová

RNDr. Petr Peška - ředitel a vrchní sládek

 

www.pivovartisnov.cz

www.facebook.com/pivovartisnov/

info@pivovartisnov.cz

 

 

 

 

 

 

logo

 

Pivovar Tišnov:

byl založen v roce 2015. Po stoleté pauze jsme obnovili tradici vaření poctivého piva v historickém městě, kterým začíná Vysočina. V dalších letech v Tišnově a okolí byly vybudovány i další minipivovary. Náš pivovar se sídlem na Ostrovci je největší, co do výstavu i nabízeného sortimentu. Vaříme značku Tišnovské pivo.

 

Naší filosofií je vařit pouze z přírodních surovin  bez aditiv podle německého zákona o 100% čistotě piva a zakládat si na přesných technologických postupech, kvalitních surovinách a originálních recepturách všech našich piv.

 

Portfolio Tišnovské pivo:

11 druhů piv ve stálé nabídce. Spodně kvašená piva: světlé výčepní pivo Biker se sníženým obsahem alkoholu a Tišnovák 10%, světlý ležák Tišnovanka 11% a Tišnovan 12% (Zlatá pivní pečeť 2020), tmavý ležák Japp 12%, polotmavé silné pivo Abatyše Barbora 13% (Zlatá pivní pečeť 2020), Baltic Porter Porter Coeli 20%, svrchně kvašená piva: pšeničné plné pivo Mistr Šimon,  APA Američan z Tigálu 12%, stout Patrik z Tigálu 13% a IPA Ind z Tigálu 14%.

Dále vaříme příležitostné speciály v limitovaných edicích a vlastní piva restauracím na zakázku.

 

Objem výroby:

Od roku 2015 už jsme 2x rozšiřovali pivovar. Aktuálně vaříme 25.000  litrů měsíčně. Odbyt je převážně v hostincích a restauracích v našem regionu a v Brně a okolí.