THERMOTECHNIKA BOHEMIA S.R.O.

Komenského 951

664 53 Újezd u Brna

 

+420 554 229 478

obchod@tcbohemia.com

www.tcbohemia.com

 

(přispívající člen)

Thermotechnika 

 

Společnost THERMOTECHNIKA BOHEMIA s. r.o. působí na českém trhu jako výrobce a dodavatel výčepního a chladicího zařízení již od roku 1992. Více jak pětadvacetiletá tradice ve výrobě a prodeji výčepní a chladicí technologie je podepřena dlouhodobě budovanou servisní infrastrukturou, která v současné době zahrnuje 5 servisních poboček zajišťujících servis po celé ČR. Mezi naše zákazníky patří jak velké pivovary (Budějovický Budvar, Heineken, Staropramen, Plzeňský Prazdroj aj.), tak i minipivovary a koncoví zákazníci. Kromě výčepního a chladicího zařízení je THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o. významným dodavatelem gastronomického vybavení a výhradním dovozcem kvalitní italské kávy Pascucci.

 

Výčepní stojany

K důležitým položkám v našem nabídkovém portfoliu patří výroba a prodej výčepních stojanů. V našem katalogu naleznete jak klasické výčepní stojany typu Kobra, tak speciální designové stojany Halm, Oltec, Tomanax, Brauhaus a další. Jako jedna z mála firem nabízíme zakázkovou výrobu stojanů již od jednoho kusu.

 

Chladiče piva

Oblíbené produkty z našeho sortimentu jsou také průtokové pivní chladiče Ditl Metal. Toto profesionální pivní chlazení je k dostání od základního typu DBC 20/20 S s výtočí piva 30l/h až po model BKG 75/90 S s výtočí 160l/h.

V neposlední řadě nabízíme také chladiče KEG sudů, které byly navrženy ke skladování 20, 30 i 50 litrových KEG sudů, případně přepravek na láhve.

Rovněž zajišťujeme zápůjčky pivního chlazení na jednorázové akce a festivaly.

 

 

Jednocestné sudy DOLIUM a systém Flexidraft

Jako plastovou alternativu nerezových sudů nabízíme jednocestné plastové sudy DOLIUM, které jsou kompatibilní se všemi stávajícími typy narážecích hlav a mají integrovaný přetlakový bezpečnostní ventil.

 

Dále nabízíme unikátní výčepní systém FlexiDraft ™, který představuje nový revoluční výčepní systém pro malé a středně velké provozy. Zařízení se odlišuje především speciálním systémem jednorázového pivního vedení. Mezi nejvýznamnější výhody tohoto konceptu bezesporu patří: (i) odpadá nutnost údržby a sanitace, (ii) prodloužení životnosti a čerstvosti piva a zajištění jeho konzistentní vysoké kvality, (iii)

snadná manipulace a obsluha zařízení

 

Pivní tanky

Naše společnost nabízí pivní tanky společnosti Fib Beer Systems. Jedná se o holandskou společnost s více než 38 lety zkušeností v oblasti výroby pivních tanků, kdy za toto období vyrobila více než 20.000 kusů pivních tanků, které můžeme najít v restauracích, barech nebo kavárnách po celém světě.

 

Naše společnost THERMOTECHNIKA BOHEMIA nabízí komplexní řešení tankové technologie, od vytvoření návrhu až po instalaci celé tankové technologie a údržbu našimi zkušenými techniky po celé České republice. Pro naše zákazníky také držíme skladovou zásobu pivních pytlů.

 

Krom pivních tanků nabízíme také pivní cisterny nebo tanky určené pro přepravu piva, tanky určené na různé události (například festivaly), pivní přívěsy i mobilní bary.