THERMOTECHNIKA BOHEMIA S.R.O.

Komenského 951

664 53 Újezd u Brna

 

+420 554 229 478

obchod@tcbohemia.com

www.tcbohemia.com

 

(přispívající člen)

logo 2 

 

Společnost THERMOTECHNIKA BOHEMIA s. r.o. působí na českém trhu jako výrobce a dodavatel výčepního a chladicího zařízení již od roku 1992. Více jak pětadvacetiletá tradice ve výrobě a prodeji výčepní a chladicí technologie je podepřena dlouhodobě budovanou servisní infrastrukturou, která v současné době zahrnuje 5 servisních poboček zajišťujících servis po celé ČR. Mezi naše zákazníky patří jak velké pivovary (Budějovický Budvar, Heineken, Staropramen, Plzeňský Prazdroj aj.), tak i minipivovary a koncoví zákazníci. Kromě výčepního a chladicího zařízení je THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o. významným dodavatelem gastronomického vybavení a výhradním dovozcem kvalitní italské kávy Pascucci.

 

Výčepní stojany

K důležitým položkám v našem nabídkovém portfoliu patří výroba a prodej výčepních stojanů. V našem katalogu naleznete jak klasické výčepní stojany typu Kobra, tak speciální designové stojany Halm, Oltec, Tomanax, Brauhaus a další. Jako jedna z mála firem nabízíme zakázkovou výrobu stojanů již od jednoho kusu.

 

Chladiče piva

Oblíbené produkty z našeho sortimentu jsou také průtokové pivní chladiče Ditl Metal. Toto profesionální pivní chlazení je k dostání od základního typu DBC 20/20 S s výtočí piva 30l/h až po model BKG 75/90 S s výtočí 160l/h.

V neposlední řadě nabízíme také chladiče KEG sudů, které byly navrženy ke skladování 20, 30 i 50 litrových KEG sudů, případně přepravek na láhve.

Rovněž zajišťujeme zápůjčky pivního chlazení na jednorázové akce a festivaly.

 

 

Jednocestné sudy DOLIUM a systém Flexidraft

Jako plastovou alternativu nerezových sudů nabízíme jednocestné plastové sudy DOLIUM, které jsou kompatibilní se všemi stávajícími typy narážecích hlav a mají integrovaný přetlakový bezpečnostní ventil.

 

Naší novinkou je výčepní systém FlexiDraft ™, který představuje nový revoluční výčepní systém pro malé a středně velké provozy. Zařízení se odlišuje především speciálním systémem jednorázového pivního vedení. Mezi nejvýznamnější výhody tohoto konceptu bezesporu patří: (i) odpadá nutnost údržby a sanitace, (ii) prodloužení životnosti a čerstvosti piva a zajištění jeho konzistentní vysoké kvality, (iii)

snadná manipulace a obsluha zařízení